Download overzicht als PDF

vertegenwoordigers namens
categorienproject naamplatformcommissiegemeenteportf houdermail-adres
AlgemeenOndernemers Platform
BestuurdbFelix van PeltSander van AltenChristiaan van de Kamp
dbRob La GroD.J. Knol
dbErnst van Waveren
dbHenri Stolwijk
secGerda Kasteleininfo@ons-fonds.nl
nieuwjaarsreceptieabJurgen de vriesChristiaan van de Kamp
Ondernem.tr. Midd.-HollandabKarin Mullerondernemerstrofee@ons-fonds.nl
CommunicatieCommunicatiedbHenri StolwijkElly de Knikker
DorpspromotiedbHenri StolwijkElly de KnikkerSander van AltenChristiaan van de Kampdorpspromotie@ons-fonds.nl
Jeroen Kon
Recreatie en ToerismedbHenri StolwijkElly de KnikkerSander van Altenrecreatieentoerisme@ons-fonds.nl
Sandra RutjesJeroen Kon
Evenementen kalender
detail handelCentrum ManagerabKo van DaalenKoert VermeulenAndy JansenDirk-Jan Knolcentrummanager@ons-fonds.nl
lidRenkse van DamSander van Alten
K.V.O.-detailhandelabKo van Daalen en Jim KostervMaurits VersteeghAndy JansenDirk-Jan Knolkvo-detailhandel@ons-fonds.nl
lidRenske van damSander van Alten
liddhr. TetteroL. van Wijk
lidMaurice Langerak
RijnkadehavenabLeendert ’t SpijkervHan KoevoetsDirk-Jan Knolrijnkadehaven@gmail.com
bedrijvenrevitalisering BroekvabJoop de GrootPieter Bothrevitalisering@ons-fonds.nl
Infrastuctuur en B-wegenabHans Oliemaninfrastructuurenbwegen@ons-fonds.nl
Beveiliging/camera/kvo/abCees van UunenvNelis VisscherPieter Bothbeveiliging@ons-fonds.nl
parkerenlidJan-Dirk van BennekumJudith Bult
BewegwijzeringabCees van UunenlidTijmen KoelewijnPieter BothKees Oskambewegwijzering@ons-fonds.nl
GlasvezelabEskild WikkelinglidJacques VerkleijPieter Bothglasvezel@ons-fonds.nl
lidH. Kaptein
lidCees van Uunen
lidDirk van Meijeren
Ruimtelijke ordeningabSander Vermeulenruimtelijkeordening@ons-fonds.nl
adviseurWim Kaandorp
Pilot herverkav. Bedr.terreinendbFelix van Pelt
KVOabCees van UunenvPiet Doornekampkvo-bedrijven@ons-fonds.nl
lidMarc Bakker Schut
lidVincent Botpolitie
EconomieActieprogrammaabBarteld Dijkmanveconomie@ons-fonds.nl
lidMarco KasteleinSander van AltenChristiaan van de Kamp
lidRenske van DamJeroen KonMartien Kromwijk
lidWillem v EsselAndy Jansen
Human capital/arbeidsm. en scholingabBarteld DijkmanlidMalou MinSander van AltenMartien Kromwijk
Claske Sinnema
Bodegraven-Reewijk werktSander van Alten
“Kom binnen bij bedrijven”Sander van Alten
DuurzaamDuurzaam ondernemenab / vMonique van DoornlidEsther van den Bor
voorzitter werkgroep
Fair Trade
Paul Rouing
adviseur
duurzaam-ondernemen@ons-fonds.nl
lidMarguerite SteenwijkSander van Alten
adviseur
lidFrank van Leeuwen
lidNelis Visscher
voorzitter werkgroep
Dak onder de zon
samenw. met agrarisch collectieflidJ. Westerink